Iluminacja świetlna na budynku pilskiej policji. 100 na 100-lecie Policji Państwowej [WIDEO]

Iluminacja na budynku KPP w Pile powstała z okazji 100. rocznicy powołania Policji Państwowej. Fot. Policja Wielkopolska

Na budynku Komendy Powiatowej Policji w Pile pojawiła się iluminacja świetlna. Jest to jeden z elementów uroczystych obchodów 100. rocznicy powołania Policji Państwowej. Barwna iluminacja przypomina wszystkim mieszkańcom Piły oraz powiatu pilskiego, jak ważny i wyjątkowy jest dla wszystkich policjantów 2019 rok.

Na budynku Komendy Powiatowej Policji w Pile rozbłysła barwna iluminacja świetlna, którą możemy oglądać w czterech odsłonach kolorystycznych. Ilumiancja prezentuje barwy flagi narodowej, kolor resortowy, a także barwy flagi powiatu pilskiego oraz miasta Piły. Iluminacja powstała z okazji 100. rocznicy powołania Policji Państwowej.

Iluminacja świetlna to inauguracja palety planowanych przedsięwzięć, które odbędą się w najbliższym czasie. Do nich między innymi należą wystawy fotograficzne, audycje radiowe z najmłodszymi oraz spotkanie plenerowe z mieszkańcami całego powiatu pilskiego. Rok 2019 jest wyjątkowym i niezwykle ważnym okresem dla wszystkich policjantów.

Czytaj również: Setny posterunek na 100-lecie polskiej Policji. Szef MSWiA zdradził, że do policji trafią kolejne Black Hawki

 

/Policja Wielkopolska

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o