Gdańsk Główny: Załatwiał się w hali dworca. Pobił ochroniarza, który zwrócił mu uwagę

Straż ochrony kolei ujęła mężczyznę, który załatwiał potrzebę fizjologiczną w hali dworca, po czym napadł na interweniującego pracownika ochrony. Fot. SOK

Straż ochrony kolei ujęła mężczyznę, który załatwiał potrzebę fizjologiczną w hali dworca, po czym napadł na interweniującego pracownika ochrony. Fot. SOK

Funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei ujęli sprawcę napaści na pracownika ochrony dworca Gdańsk Główny. Do ataku doszło, podczas gdy pracownik ochrony zwrócił uwagę mężczyźnie, aby ten nie załatwiał swoich potrzeb fizjologicznych w hali dworca. Poszkodowany ochroniarz udał się do szpitala w celu dokonania obdukcji lekarskiej.

Dzisiaj (9 lutego) o godzinie 9.10 patrol Straży Ochrony Kolei z Gdańska ujął sprawcę napaści na pracownika ochrony (CIVIS Polska) dworca Gdańsk Główny. – Do napaści doszło podczas interwencji pracownika ochrony wobec mężczyzny załatwiającego potrzebę fizjologiczną w hali dworca – poinformował nas insp. Marcin Żywiołek, rzecznik prasowy Komendy Głównej Straży Ochrony Kolei.

Czytaj też:

SOK-iści ujęli sprawcę brutalnego pobicia podróżnej. Kobieta ze złamaną nogą trafiła do szpitala

W skutek napaści pracownik ochrony doznał urazu głowy w postaci obfitego guza na czole i zasinienia. – Ujętego mężczyznę o godzinie 9.55 przekazano wezwanemu patrolowi Policji z II Komisariatu w Gdańsku – dodał rzecznik.

Poszkodowany pracownik ochrony udał się do Szpitala Wojewódzkiego w celu dokonania obdukcji lekarskiej.

Czytaj również: Straż Ochrony Kolei podsumowała miniony rok. Bezpieczniej na kolei

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Ostatnio dodane