18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

14-dniowa żywotność baterii i kompatybilność z Alexa

14-dniowa żywotność baterii i kompatybilność z Alexa

Smartwatche są normą od kilku lat i jest coraz gorzej, ponieważ nawet ludzie najdalej w tyle decydują się na noszenie ich na nadgarstku. To jest komfort wiedzy o tym, kim jesteś połączenia Albo zobacz, jaki jesteś piszą tylko z ręce wirują I bez konieczności wyjmowania telefonu komórkowego, jest to bardzo kuszące, oprócz znajomości oczywiście Kalorie że płoniemy w ciągu dnia, kroki że dajemy, dystans Na przykład, że podróżujemy lub godziny, w których śpimy. Opcje, które oczywiście obejmują Amazfit GTR 2 które prezentujemy poniżej.

Do 14 dni pracy na baterii

Jeśli skupimy się na projektNa stole mamy inteligentny zegarek, który wyróżnia się swoimi funkcjami ekran okólnik AMOLED Sprzęt wysokiej rozdzielczości 1,39 cala W nim, oprócz możliwości wyboru między różnymi domeny Dostępne jednak, możesz wybrać różne zawsze aktywne style wyświetlania, które informują o czasie, nawet gdy inne funkcje zegarka nie są dostępne.

Jeśli Amazfit GTR 2 wyróżnia się czymkolwiek, to dzięki swojej wielkości niezależność kto gwarantuje. ona ma 471mAh Baterie, które zapewniają do 14 dni Co sprawia, że ​​jest średni w użyciu.

pozbyć się 12 leżeć różne sporty, w tym pływanie, ponieważ ten smartwatch jest odporny na woda Do 5 atm co pozwala na zanurzenie go na głębokość do 50 metrów, choć marka podkreśla, że ​​nie jest to zalecane w ciepłej lub gorącej wodzie.

Dzięki Amazfit GTR 2 będziesz mieć również do czynienia z najważniejszymi problemami zdrowotnymi, ponieważ monitoruje tętno 24 godziny dzięki temu, że jest wyposażony w tropiciel życia 2 Opracowany przez Huaweia. Mierzy również poziom nasycenia dla tlen we krwitakich jak jakość marzenie i poziom ciśnienie.

Kup teraz ten inteligentny zegarek w najlepszej cenie

Dzięki Amazfit GTR 2 możesz także kontrolować reprodukcja Z muzyki w telefonie komórkowym, a nawet transformacja Od 300 do 600 utworów jednocześnie, ponieważ ma miejsce na lokalną muzykę 3 GB . Nie musisz nawet trzymać telefonu komórkowego, jeśli nie chcesz, po prostu podłącz słuchawki bezprzewodowe Słuchawki Amazfit PowerBud Aby słuchać muzyki z zegarka.

READ  I potwierdziła specyfikację nowych flagowych aparatów chińskiej firmy

Ona też ma Głośnik I mikrofon Kompaktowy, a więc raz połączony z telefonem komórkowym, dzięki funkcjonalności połączenie przez bluetooth Będziesz mógł odbierać połączenia na swoim inteligentnym zegarku, gdy nie możesz uzyskać dostępu do telefonu komórkowego.

A jako dodatkowy bonus powinieneś wiedzieć, że dzięki Amazfit GTR 2 możesz nawet zapytać Alexa Szukaj tego, co chcesz, ustawiaj alarmy lub informuj o pogodzie, między innymi. Wszystko, co musisz zrobić, to obrócić nadgarstek i powiedzieć jego imię, aby słuchał. I nie martw się, jeśli nie ma internetu, ten inteligentny zegarek ma funkcję sterowania głosem bez połączenia.

Smartwatch, który ma wszystko, zwłaszcza imponującą autonomię, o czym należy pamiętać przy wyborze urządzenia tego typu. I wiesz co? Co to jest obniżonyA to może być tylko twoje dzisiaj 159,90 euro. Nadal o tym myślisz?