3 października, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

14 biżuterii na szczęście, którą będziesz chciał nosić każdego dnia, aby przyciągnąć sukces (A-Z)

14 biżuterii na szczęście, którą będziesz chciał nosić każdego dnia, aby przyciągnąć sukces (A-Z)

W wielu przypadkach musimy się do niego odwoływać amulety szczęścia Aby chronić nas przed przeszkodami i przeciwnościami losu, które stoją nam na drodze przez całe życie. W rzeczywistości istnieje możliwość noszenia ze sobą tego rodzaju amuletu, aby przyciągnąć szczęście i ochronę, której tak bardzo pragniesz w najtrudniejszych chwilach. Dzisiaj podpowiemy Ci, jak sprawić sobie szczęśliwą biżuterię, którą musisz mieć w domu, aby pożegnać się ze złymi wibracjami. nie przegap tego!

Zdrowie

Jak przyciągać szczęście i bogactwo: 16 domowych sztuczek, roślin i rzeczy, które powinieneś mieć (z wideo)

1. Drzewo życia

Jeśli w świecie biżuterii był symbol używany ze względu na jego potężne znaczenie, to jest to Drzewo życia. Ma silną wartość emocjonalną i staje się ulubionym dodatkiem dla tego, którego kochasz najbardziej.

Wiadomo, że drzewo życia jest zwykle kojarzone z cyklem życia, ponieważ ma głębokie korzenie i mocny pień Reprezentują normę i wartości, które towarzyszą człowiekowi. Gałęzie Drzewa Życia mogą mieć wiele znaczeń; Mówi się, że symbolizują różne ścieżki, którymi człowiek podąża przez całe życie.

[El Feng Shui tiene varios “trucos” para que puedas atraer el éxito, la buena suerte y el dinero a casa. ¡Descúbrelos en este vídeo!]

Feng Shui ma wiele „sztuczek”, dzięki którym możesz przyciągnąć pieniądze do swojego domu. Odkryj je!

Meble

2. Szczęśliwa wiedźma

Inne amulety, które możesz nosić jako klejnot, to dobrze znane amulety Szczęśliwe czarownice. Jak możesz je odróżnić? Mówi się, że szczęśliwe wiedźmy mają reputację życzliwych, uzdrawiających i zawsze uciekających na miotle z kłopotów, a zatem nie chcą niczego poza przyciąganiem dobrych rzeczy. Z tych wszystkich powodów szczęśliwa wiedźma staje się jednym z najcenniejszych klejnotów do rozdania.

READ  Unikający kierowca doznał siedmiu złamań po zeskoczeniu ze zjeżdżalni podczas transmisji na żywo

3. Krzyż Życia lub Krzyż Egipski

the Ankh znany jako Krzyż Życia lub Krzyż Egipski, to amulet, który oprócz tego, że jest jedną z najpopularniejszych biżuterii, ma również potężne znaczenie. Jedna z teorii na temat wyglądu tych egipskich hieroglifów dotyczy faktu, że przedstawiają one powietrze i wodę, jako ważne elementy życiodajne. Możesz go nosić jako amulet w naszyjniku, aby chronić się przed energią, która może utrudnić ci życie.

4. Słoń z podniesioną trąbą

Jeśli masz wątpliwości, które zwierzę nosić jako naszyjnik, przestań marnować czas. Z Słoń z podniesioną trąbą Znajdziesz wszystkie potrzebne odpowiedzi (i powodzenia). Mówi się, że słonie z uniesionymi trąbami, oprócz tego, że są silne i lojalne, mogą również przyciągać do ciebie obfitość i dobrobyt.

Pudełko z biżuterią

Pudełko na biżuterię z talizmanem przynoszącym szczęście.

Meble

5. Egipski skarabeusz

wraz z ankhem Egipski skarabeusz jest jednym z najsłynniejszych amuletów w historii od czasów starożytnego Egiptu. Mówi się, że Egipcjanie zwykle kojarzyli swoją moc z bogiem Cheprim, który według mitologii stwarzał się każdego ranka, odradzając się wraz ze słońcem, stąd owo zjednoczenie z życiem wiecznym.

6. Zawory

Czy masz coś, o co chciałbyś poprosić? Zrób lepiej z Wishbone! Ten symbol jest coraz częściej prezentowany w formie naszyjnika z wisiorkiem. Mówi się, że nosi Naszyjnik Wishbone Może mieć kilka zalet, biorąc pod uwagę, że przyciąga pozytywność i szczęście.

7. Podkowa

Patrząc wstecz, widzimy, że podkowa była amuletem, który był w stanie chronić przed wszelkim złem. W rzeczywistości kształt tego symbolu reprezentuje płodność i dobrobyt.

8. Ryc

the figiVega, znana również jako Vega lub „Czarna Ręka”, to amulet, który pomaga odeprzeć złe oko, a także ma potężne działanie przeciw zawiści i zazdrości, a także chroni przed chorobami.

9. Ważka

Kolejnym zwierzęciem, które przyciąga szczęście i idealnie nadaje się na prezent, są ważki. powód? ważka Mają totemiczne znaczenie i są znane z przyciągania dobrobytu, pokoju, piękna i zmian. W Japonii nazywano ważki Kachi moshi (zwycięskie owady), które przyciągają szczęście i symbolizują sukces.

READ  Frans de Waal: Mit „mężczyzny alfa”, obalony przez człowieka, który przyczynił się do jego popularności

10. Łapacz snów

Jeśli zawsze chcesz mieć przy sobie talizman przynoszący szczęście, wybierz duchowego łapacza snów. Mówi się, że ten amulet zatrzymuje złe sny podczas snu, aby zrobić miejsce na słodkie, spokojne sny. Rozjaśnisz dzień tych, których kochasz najbardziej, dając im naszyjnik łapacza snów jako symbol siły do ​​osiągnięcia ich celów.

Szklana szkatułka do przechowywania biżuterii

Szklane pudełko do przechowywania biżuterii.

Meble

11. Ręka Fatimy

W tej selekcji szczęśliwych klejnotów nie mogło zabraknąć słynnej Ręki Fatimy. Ale jakie jest jego prawdziwe znaczenie? Mówi się, że ręka Fatimy Reprezentuje ochronę i zapobieganie złemu oku i złej energii. Kiedy ręka Fatimy jest podniesiona, jest to symbol ochrony; Jeśli ręka Fatimy opuszcza palce, mówi się, że amulet przynosi bogactwo.

12. Oko Horusa

Inne amulety należą do najpopularniejszych w świecie biżuterii To oko Horusa. Przedstawiać? Znany również jako Oko Wizji lub Oko Ra, ten amulet pochodzi ze starożytnego Egiptu i mówi się, że ma potężną moc ochrony duszy, ewolucji i odrodzenia.

13. Tureckie oko

Z pewnością widziałeś tę maskotkę wszędzie w miejscach takich jak Grecja i Turcja. Mówi się, że to klejnot Chroni cię przed złym okiem i negatywną energią.

14. 4-listna koniczyna

To było znane od zawsze Czterolistna koniczyna To jeden z talizmanów przynoszących szczęście. Jest to symbol, który pochodzi od irlandzkich przodków i jest synonimem ludzi i bogactwa. Czterolistna koniczyna może stać się podstawą wielu akcesoriów jubilerskich, czy to w formie naszyjnika, kolczyków, naszyjnika czy bransoletki.

Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkim, co publikujemy na stronie www.elmueble.com, Zapisz się do naszego newslettera.