1 kwietnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

11 najlepszych sztuczek i funkcji SkyShowtime do opanowania

Aplikacje SkyShowtime skrywają wiele tajemnic. Podpowiemy Ci, czym najlepiej w tej chwili opanować serwis streamingowy.

Nadszedł czas, aby SkyShowtime zdobyło przyczółek na rynku transmisji

SkyShowtime przybył do naszego kraju z bardzo kompletnym katalogiem. Aplikacja rozgłoszeniowa zakłada federację Główne światowe firmy produkcyjne którzy chcą zdobyć przyczółek na wciąż złożonym rynku transmisji na żywo. W takim razie spotkamy się Prawdziwe filmy Wraz z serią wysokiej jakości na obecnym rynku jak z „Halo”, która w końcu trafia do naszego kraju. Aby przejąć rynek, uruchomili aplikację Naprawdę dopracowany I że zawiera wiele opcji, które możemy skonfigurować w przystępny sposób. Mówimy ci, jak możesz Ulepszone wykorzystanie SkyShowtime na wiele różnych sposobów.

Najlepsza sztuczka wszech czasów: 50% zniżki na zawsze

Powiedzieliśmy już wtedy, jak możesz cieszyć się 50% zniżką na zawsze na subskrypcję SkyShowtime. To niesamowita i bardzo interesująca oferta, która pozwala nam uzyskać usługę za jedyne 2,99 €. Bardzo mała suma pieniędzy, jeśli pamiętamy Jacy są główni konkurenci?. Jak mam to zrobić? bardzo łatwe:

 • Po prostu przejdź do serwisu Skyshowtime.com i postępuj zgodnie z procesem rejestracji.
 • Ważne jest, aby Nie rób tego przez aplikację. Tam otrzymasz całkowitą cenę.
 • Oferta obowiązuje do 24 kwietnia 2023 r.
 • Jeśli zrobisz to dobrze, powinieneś otrzymać:
Zapłać część SkyShowtime

Tutaj widać, że cena została prawidłowo obniżona w ofercie

Skorzystaj z „hubów” lub kategorii treści

SkyShowtime reprezentuje konsorcjum wielu największych firm produkcyjnych na scenie filmowej. Dołącz do Sky o nazwach takich jak Paramount, Universal czy DreamWorks, co oznacza dużą liczbę produktów na dziesięciolecia. Ponieważ nie mogło być inaczej, nasze treści możemy zamawiać za pośrednictwem „hubów” lub kategorii każdej firmy produkcyjnej.

Hub ze wszystkimi firmami produkcyjnymi SkyShowtime

Centrum ze wszystkimi firmami produkcyjnymi SkyShowtime

Jeśli szukasz filmu z lat 80., być może lepszą opcją jest spojrzenie na Paramount, aby zobaczyć, co sobie wyobrażają. Jeśli chcesz pracować, Universal da ci wszystko W pudełku. Możesz uzyskać dostęp do tego centrum w bardzo łatwy sposób:

 • Po prostu przewiń w dół do karty Strona główna Skyshowtime.
 • W pewnym momencie pojawi się i będziesz mieć dostęp do treści tych konkretnych producentów.
READ  Stwierdzono różnice między Pokémon Scarlet i Pokémon Purple

Twórz listy odtwarzania

Jeśli naprawdę chcesz coś zobaczyć, ale nie masz jeszcze takiej możliwości, ponieważ nie masz czasu, zawsze możesz zapisać to na liście na przyszłość. To bardzo proste. Po prostu najedź myszką lub palcem na film, który chcesz obejrzeć, i kliknij go + moja lista. W ten sposób zostanie uratowany. Kiedy masz w nim martwe chwile Nie wiesz, co chcesz zobaczyć Po prostu uzyskując dostęp do tej części, zrobisz to. Bardzo przydatna opcja Mają coraz więcej platform streamingowych.

Przesyłaj filmy z telefonu komórkowego na telewizor

Jeśli masz ChromeCast lub AirPlay, możesz przesyłać na telewizor to, co masz na telefonie komórkowym. Wszystko zależy od tego, czy używasz Androida, czy Apple, a Twój telewizor jest zgodny z którąkolwiek z tych funkcji. Bardzo ciekawy pomysł, gdy nie chce nam się wstawać z kanapy, ale mamy ochotę coś obejrzeć. Z naszym telefonem komórkowym nie będziemy mieć największego problemu.

Ustaw i dostosuj napisy

Ten obraz pokazuje sekcję napisów w SkyShowtime

W tej sekcji możesz dostosować tłumaczenia do swoich upodobań

Dostosowywanie napisów jest naprawdę łatwe. Musisz tylko uzyskać dostęp do sekcji Ustawienia i przewinąć w dół do samego końca. Gdy tam będziesz, będziesz mógł zobaczyć wszystkie rzeczy, które możesz z nimi zrobić.

 • Wybierz swój skład.
 • Wybierz tłumaczenie z tłem lub bez.
 • głośność mowy.
 • Czcionka, która będzie używała wybranego przez nas znaku.

Twórz profile: każdy może korzystać ze SkyShowtime

Awatary, które możemy umieścić na SkyShowtime, to postacie z różnych seriali

SkyShowtime zobowiązuje się do personalizacji naszych profili

Możesz utworzyć do sześciu profili na swoim koncie SkyShowtime. Każdy dla członka rodziny. To tak proste, jak uzyskanie dostępu do SkyShowtime, a pierwszym wyświetlonym menu będą Nasze profile. Później możesz skonfigurować je jako dzieci lub dorosłych. obejmuje Różne opcje dostosowywania, takie jak automatyczne wyłączanie przyczep, a nawet ochrona ich za pomocą zabezpieczającego kodu PIN.

READ  Duża erupcja wulkanu na Io, najbardziej wulkanicznym ciele w Układzie Słonecznym

Ponadto będziemy mogli stać się awatarem jednej z ulubionych postaci z obszernego katalogu fantasy SkyShowtime.

Zwiększone bezpieczeństwo: dodaj kod PIN do swojego profilu SkyShowtime

Chociaż może się to nie wydawać, posiadanie pinezki w profilu jest bardzo przydatne Jeśli udostępnisz konto większej liczbie osób. Z reguły w ten sposób nie będą mogli zobaczyć, co ostatnio oglądałeś.

Pinezka profilowa Skyshowtime

Możesz więc stworzyć swój własny pin profilu w Skyshowtime

Proces jest naprawdę prosty. Będąc w aplikacji, w selektorze profili, najedź myszką lub palcem na użytkownika. Kliknij na ołówek, który pojawi się poniżej i będziesz mógł Uzyskaj dostęp do ustawień profilu. To tak proste, jak pobranie i kliknięcie „Generuj kod PIN”. Poprosi Cię o podanie hasła do konta (które jest warstwą bezpieczeństwa zapobiegającą kradzieży i blokowaniu go przez złośliwych agentów), a następnie możesz wprowadzić żądany kod PIN. Znajduje się około a Czterocyfrowy kod.

Wyłącz autorun dla przyczep

Jeśli masz abonament na transmisję danych lub nie chcesz oglądać zwiastunów, możesz wyłączyć opcję autoodtwarzania. Chociaż to jest praca To zwykle dużo Aby zobaczyć trochę, o czym jest film, bez wchodzenia w to, ta opcja nie jest powszechnie akceptowana.

Opcja SkyShowtime, która pozwala nam wyłączyć odtwarzanie zwiastunów

Ta opcja umożliwia wyłączenie przyczep w Skyshowtime

Musisz także po prostu uzyskać dostęp do swojego profilu w opisany przez nas sposób, aby wprowadzić kod PIN. Po wejściu wyłączasz opcję automatycznego odtwarzania zwiastunów i zapisów. Nie zawiera większych komplikacji i jest dość dostępny.

Jak oglądać SkyShowtime w trybie offline na telefonie komórkowym

Wiele razy w to wchodzimy Transport publiczny Lub jesteśmy gdzieś ze złym połączeniem i chcemy coś zobaczyć. Jeśli mamy zdolność przewidywania, możemy mieć coś, z czym chętnie będziemy się bawić. W ten sposób SkyShowtime pozwala nam pobrać serię, po prostu wpisując je i klikając opcję „Pobierz”, która pojawi się w Telefon komórkowy

READ  „Kanibalowe” burze słoneczne zmierzają w kierunku Ziemi i mogą spowodować internetową apokalipsę

oko, Pamiętaj, aby usunąć go później, ponieważ zajmie dużo pamięci. Wystarczy wybrać pobrany serial lub film i kliknąć „Usuń pobieranie”.

Wi-Fi tylko włączone

Wydatki na dane, jeśli nasza opłata jest niewielka, wyrządzają wiele szkód. Z tego powodu możemy zagwarantować, że filmy będą odtwarzane tylko wtedy, gdy będziemy połączeni w sieci Wi-Fi. To najlepszy wybór dla każdego Ma ograniczoną szybkość transmisji danych. Z tego powodu wystarczy przejść do Ustawień i włączyć opcję Włącz tylko Wi-Fi.

Popraw bezpieczeństwo swojego konta

Możesz dodać ciekawą warstwę zabezpieczeń do swojego konta. To pozwoli ci czuć się komfortowo z jego bezpieczeństwem Nie będzie to dla nas duża niedogodność. To jest opcja rozszerzonych zabezpieczeń i jest to praca, którą powinieneś wykonać Zweryfikować Twoją tożsamość Aby móc zmienić niektóre opcje i ustawienia konta. Można to zrobić w następujący sposób:

Zwiększone bezpieczeństwo w SkyShowtime

Możesz więc aktywować ulepszenie bezpieczeństwa SkyShowtime

 • Zaloguj się do swojego konta SkyShowtime.
 • Przejdź do ustawień.
 • Przewiń trochę w dół. Dotrzesz do funkcji zwiększonego bezpieczeństwa.
 • Kliknij przełącznik, a aktywujesz go.

Oczywiście pamiętaj o swoim haśle, bo inaczej Nie będziesz mieć dostępu do opcji swojego kontaw tym sekcja płatności.