24 kwietnia, 2024

11 doskonałych modeli na trzeci dzień Clausury 2022; CV

Clausura zapomniał słabych meczów 2022 I wciąż jest pełen emocji, co można potwierdzić w trzeciej rundzie, kiedy padły 23 bramki, nie było negatywnego remisu i w tym Cztery mecze z ośmiu zakwestionowany Są ograniczone do zaledwie dziesięciu minut na grę lub dogrywkę.

Najbardziej szczególnymi przypadkami były te z: tygrysy s MontereyKluby, którym udało się wygrać i zremisować Pumy s Niebieski krzyż, odpowiednio, z wieloma, którzy poświęcili sobie alternatywny czas, motywowani przez napastników Rogelio Funes Morey s Andre-Pierre Gignac.

Co więcej, odważny Odwróć tablicę wyników przeciwko Atlético San Luis z bramką od niego Strzelił rzut karny w 81. minucie, Dopóki Toluca Jak ukuł zwycięstwo Również z rzutem karnym strzelonym przez Leo Fernandeza w 80. minucie.

Najlepsi gracze w trzeciej rundzie

Funes Morey Zaczął reagować na maszynę silną lewą nogą i po naleganiu przez cały mecz dostał miejsce w ataku, bo dzięki niemu w dużej mierze banda zrobiła 2-2.

Pojawia się obok naturalizowanego Meksykanina genak, który nie tylko strzelił 2:1 przeciwko Universidadowi, ale kilka minut temu położył piłkę na słupku, aby pokazać Nico Lopezowi dobicie i częściowe wyrównanie.

kończy atak Rodrigo Aguirre Dzięki dubletowi i asyście w wygranym 4:1 meczu Necaxy z Santosem.

Za nimi, na środku pola wyróżnia się Fernández, który zapewnił asystę i strzelił gola 2-1, który Toluca wygrał z Mazatlanem w wyrównanym meczu.

Pokazane w zabawnej akcji, którą wykonuje na lewym skrzydle Chivasa Alexis Vega Więcej rzuca się na środek pola; Tym razem ujawnił się znakomitą bramką z rzutu wolnego, którą skierował w róg.

W ostatniej chwili też się poślizgnął Jezus Escoboza Za asysty w zwycięstwie Rio na stadionie Coruna.

Poniżej najbardziej wyróżnia się Atlas, klub, który do tej pory stracił tylko jedną bramkę w turnieju i od tego czasu zdołał umieścić dwóch graczy na idealnej 11. pozycji Anderson Santamaria To była ściana, podczas gdy Diego Barbosa I strzelił jedną z bramek zwycięstwa czerwonych i czarnych nad Ameryką.

READ  „On jest gwiazdą, o której wszyscy mówią”.

towarzyszyć im Cesar Montes, autor 2-2 w Monterey Cruz Azul, plus Andres Mosquera, który otworzył wynik w wygranym 2:1 Lyonie z Pachucą.

Jako bramkarz i jeden z stałych bywalców miejsce należy do Camilo Vargasa.

Wreszcie, jak DT Diego Coca, który współprowadził rywalizację z Atlasem z siedmioma dodanymi punktami.