19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

10% studentów wycofało się z UJED Medical School – El Sol de Durango

Chociaż Wydział Medycyny i Żywienia (FAMEN), związany z University of Juárez del Estado de Durango (UJED), jest jednym z najbardziej wymagających uniwersytetów, aby wejść do Durango, pandemia spowodowała, że ​​10% studentów odpadło z ostatniego semestrze, ze względu na uwarunkowania ekonomiczne. Reżyser Antonio Cifuentes Alvarez powiedział, że sytuacja rodzinna.

Wraz z epidemią w FAMEN zaczęły się urazy, więc oczekiwali więcej, gdyby sytuacja awaryjna się utrzymała, i podkreślił, że każdy z wypisanych ze szpitala miał inne powody, jedne, aby uniknąć ryzyka, inne ze względu na sytuację ekonomiczną, ale są to kwestie wywodzące się z Covid-19.

Powiedział, że przeciętnie jest tam 2 tys. studentów, co czyni ją jedną z uczelni o najwyższym wskaźniku zapisów w ramach UJED i w związku z tą sytuacją zdecydowano się na powrót na zajęcia w sposób hybrydowy, czyli część studentów trafia na prezentują się na odpowiednich zajęciach, a inni muszą prawie brać lekcje.

Zleceniodawca nie określił kwoty zainwestowanych pieniędzy, jaka była wymagana do zakupu materiałów eksploatacyjnych i wdrożenia protokołów, aby uniknąć infekcji, a tym samym być przygotowanym na bezpieczny powrót na zajęcia, ale stwierdził, że było to „dużo i solidnie”, ponieważ było to wymagane do wdrożyć oznakowanie na wszystkich wydziałach i pieniądze, aby utrzymać sterylność zajęć, między innymi żele, mydła i środki do mycia rąk.

READ  Proste życie: 5 wskazówek, jak przyjąć styl życia, który przyczynia się do zdrowia i dobrego samopoczucia