1 października, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

➤ Znajdź Cristiano Ronaldo w wizualnej układance i zaśpiewaj razem z „SIUUUUU” w 7 sekund | Wirusowe wyzwanie | kierunki | wirusowe | kierunek | Meksyk

Czy odważysz się spróbować szczęścia? Zniknął w Manchesterze United i Chodzi o znalezienie Cristiano Ronaldo na wykresie pełnym światowych gwiazd, na który masz tylko 7 sekund. Ostrzegamy, tylko jeśli ci się uda, będziesz mógł krzyczeć „SIUUUUUU”. The Jest bardzo trudny do rozwiązania i na tym polega jego sława. Nie myl liczb na zdjęciu i pokaż, z czego zostałeś dzisiaj zrobiony.

Zdjęcie, które zobaczysz poniżej, daje czas w Internecie. Jest wiele postaci, które powtarzają i ukrywają w sobie coś innego, nieistotnego, małego. Co to jest? Cóż, tym razem to Cristiano Ronaldo. Wiemy, że łamigłówka wizualna nie jest łatwa, więc bądź przygotowany.

Do tej pory, gdy wyzwanie było na miejscu, tylko wybrana grupa osób znalazła „błąd” w ciągu 7 sekund od kontynuowania testu. Chociaż istnieją łamigłówki, które są łatwe do rozwiązania, są też takie, na które znalezienie odpowiedzi może zająć więcej czasu. Powodzenia i niech cię Bóg błogosławi!

Zdjęcie z wizualnej układanki

Znajdź Cristiano Ronaldo w wizualnej układance i krzyknij „SIUUUUUU” w 7 sekund (Zdjęcie: Facebook).

Wizualne rozwiązywanie zagadek

co się stało? Czy został czas? Nie martw się ani nie czuj się źle. Jest to całkiem normalne, ponieważ rozwiązanie tych zagadek zajmuje dużo czasu. Jeśli nie należysz do grona geniuszy, którym udało się podjąć wyzwanie, nie martw się, zapraszamy do obejrzenia rozwiązania tutaj.

Rozwiązanie: Zobacz, gdzie Cristiano Ronaldo był w układance widocznej na poniższym obrazku (Zdjęcie: Facebook).
Rozwiązanie: Zobacz, gdzie Cristiano Ronaldo był w układance widocznej na poniższym obrazku (Zdjęcie: Facebook).

Podobała Ci się wizualna łamigłówka z tego tygodnia? Czy to było dla ciebie zbyt łatwe? Cóż, gratulujemy, jeśli udało Ci się sprostać wyzwaniu. A jeśli nie, zachęcamy do ciągłego testowania się z tego typu wyzwaniem. Chcesz zobaczyć więcej takich wirusów? Tutaj powiemy Ci, jak to zrobić. Aby to zrobić, wystarczy kliknąć poniższy link: , i gotowy. na co czekasz? Twoja chwila jest teraz.

Jaka jest gra w przejażdżki?

Wizualne puzzle to doskonała alternatywa rozrywkowa dla użytkowników, którzy mają wolny czas i chcą go maksymalnie wykorzystać. Polega na znalezieniu na obrazie osoby, zwierzęcia, przedmiotu lub numeru. Niektóre mają limit czasowy, a inne nie. Nazywane również wyzwaniami wirusowymi, wyzwaniami, quizami wizualnymi lub łamigłówkami logicznymi. Oczywiście wszystkie są równie zabawne.

Jak dorastałeś?

Zagadki wizualne są tworzone w celu rozrywki ludzi. Zyskali popularność w sieciach społecznościowych z powodu pandemii COVID-19, ponieważ wielu użytkowników, chcąc uniknąć infekcji, pozostało w domu. W tym miejscu widzieli wirusowe wyzwania jako alternatywę dla rozrywki. Dziś te wyzwania są wszędzie.

Łamigłówki i gry: czy są takie same?

Ogólnie można odróżnić zagadki logiczne od zagadek. Pierwszą z nich są gry, w których rozwiązywanie zagadek można uzyskać poprzez rozumowanie i intuicję. Jest to forma rozrywki nie oparta na wcześniejszej wiedzy, ale raczej mentalne ćwiczenie czytania między wierszami danych zawartych w opisie.

Z kolei puzzle są zazwyczaj skierowane do dzieci i są rodzajem układanych puzzli, zwykle przedstawianych w formie rymowanki. Są to proste łamigłówki, które pozwalają nauczyć się słów w zabawny sposób, ponieważ opisują one rzeczy w sposób pośredni, dzięki czemu każdy może uzyskać poprawną odpowiedź, w tym kilka wskazówek w ich sformułowaniu.

To może Cię zainteresować

Polecany film

Ojciec i synowie są wirusowe dzięki swojemu epickiemu stylowi gry (wideo: TikTok/@decruzt.23).
Ojciec i synowie są wirusowe dzięki swojemu epickiemu stylowi gry (wideo: TikTok/@decruzt.23).
READ  Norwegia: Pięciu zabitych i dwóch rannych w ataku z łukiem i strzałami