1 października, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

➤ Tylko wtedy geniusz będzie w stanie wykryć awarię autobusu w zaledwie 5 sekund | wirusowe | kierunki | Wyzwanie logiczne | Wirusowe puzzle | Meksyk

Czy teraz wszystko będzie w Twoim zasięgu? Wszystko, co musisz zrobić w tym wyzwaniu, to znaleźć tępy błąd na zdjęciu autobusu, odważysz się? Umysł jest zdolny do „robienia” nam bardzo złych sztuczek, jeśli nie jest w pełni skupiony, dlatego Zdobyli dużą popularność w Internecie. Przypominamy, że czas jest ograniczony i będziesz miał maksymalnie pięć sekund. Zwróć uwagę na szczegóły i zachęć się do śledzenia zwariowany.

Masz na to tylko 5 sekund. Czy myślisz, że widzisz błąd? Spróbuj szczęścia i otwórz szeroko oczy. Setki próbowały przeciwstawić się jego ograniczeniom, ale niewielu udało się zebrać nagrody. Teraz przedstawiamy więcej szczegółów na temat wizualnego wyzwania, które spowodowało szaleństwo tysięcy użytkowników. Spójrz na ilustrację i znajdź błąd tutaj.

Z biegiem dni wiele z tych notatek jest wirusowych w krajach takich jak Stany Zjednoczone, Meksyk, Peru i Hiszpania, więc ich jakość jest więcej niż sprawdzona. Zanim przejdziemy dalej, przypominamy, że te wyzwania są częścią plecaka wyzwań, które były popularne w Internecie i które zostały opublikowane z poważnymi reperkusjami.

wizualne wyzwanie zdjęcie

Tylko geniusz jest w stanie znaleźć usterkę w wizualnym wyzwaniu autobusu w zaledwie 5 sekund (zdjęcie: Genial.Guru).

Wyzwanie wizualne

Jeszcze nic? Czy został czas? Nie martw się ani nie czuj się źle. Jest to całkowicie normalne, ponieważ te wyzwania wymagają dużo czasu i cierpliwości do rozwiązania. Jeśli nie należysz do wyselekcjonowanej grupy geniuszy, którym udało się ukończyć to wyzwanie, nie martw się, zapraszamy do obejrzenia rozwiązania i podzielenia się nim ze znajomymi.

Rozwiązanie: Zobacz, gdzie wyzwanie wizualne autobusu poszło nie tak na poniższym obrazku (Zdjęcie: Jasna strona).
Rozwiązanie: Zobacz, gdzie wyzwanie wizualne autobusu poszło nie tak na poniższym obrazku (Zdjęcie: Jasna strona).

Czy podobało Ci się wizualne wyzwanie z tego tygodnia? Czy to było dla ciebie zbyt łatwe? Cóż, gratulujemy, jeśli udało Ci się sprostać wyzwaniu. A jeśli nie, zachęcamy do dalszego testowania tego typu wirusa. Chcesz zobaczyć więcej takich wyzwań? Tutaj powiemy Ci, jak to zrobić. Aby to zrobić, wystarczy kliknąć poniższy link: , i gotowy. na co czekasz? Twoja chwila jest teraz.

Czym jest wyzwanie wizualne?

Visual Challenge to doskonała alternatywa rozrywkowa dla użytkowników, którzy mają wolny czas i chcą go maksymalnie wykorzystać. Polega na znalezieniu na obrazie osoby, zwierzęcia, przedmiotu lub numeru. Niektóre mają limit czasowy, a inne nie. Znane również jako wyzwania, quizy wizualne oraz łamigłówki wirusowe lub logiczne. Oczywiście wszystkie są równie zabawne.

Jak dorastałeś?

Wyzwania wizualne zostały stworzone, aby bawić ludzi. Zyskali popularność w sieciach społecznościowych z powodu pandemii COVID-19, ponieważ wielu użytkowników, chcąc uniknąć infekcji, pozostało w domu. To tutaj widzieli wirusowe gry mózgowe jako alternatywę rozrywki. Dziś te wyzwania są wszędzie.

Łamigłówki i gry: czy są takie same?

Ogólnie można odróżnić zagadki logiczne od zagadek. Pierwszą z nich są gry, w których rozwiązywanie zagadek można uzyskać poprzez rozumowanie i intuicję. Jest to forma rozrywki nie oparta na wcześniejszej wiedzy, ale raczej umysłowe ćwiczenie czytania między wierszami danych zawartych w opisie.

Z drugiej strony zagadki są zazwyczaj zorientowane na dzieci i są rodzajem układanych puzzli, zwykle przedstawianych w formie rymowanki. Są to proste łamigłówki, które pozwalają nauczyć się słów w zabawny sposób, ponieważ opisują one rzeczy w sposób pośredni, dzięki czemu każdy może uzyskać poprawną odpowiedź, w tym kilka wskazówek w ich sformułowaniu.

To może Cię zainteresować

Polecany film

Pokazał małpie magiczną sztuczkę, a jego reakcja stała się wirusowa (wideo: TikTok/@raimbow.memes).
Pokazał małpie magiczną sztuczkę, a jego reakcja stała się wirusowa (wideo: TikTok/@raimbow.memes).
READ  Naturalne soki, które pomogą Ci, jeśli wypijesz je przed ćwiczeniami