2 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

➤ REAL SMART EYE widzi mysz w wizualnym wyzwaniu lwa: czy możesz to rozwiązać sam? | Wyzwanie | puzzle | kierunek | kierunki | Meksyk | MX | Meksyk

Próbując znaleźć rozwiązanie, wielu wolało zamknąć stronę i zrezygnować, ponieważ tylko mądre i pomysłowe umysły mogą to rozwiązać. Jeśli odważysz się odpowiedzieć na test, który nas łączy, pamiętaj, że maksymalny czas na jego znalezienie to nie więcej niż siedem sekund, w przeciwnym razie wirus straci całe swoje znaczenie. Przyjrzyj się uważnie każdemu szczegółowi na poniższym obrazku, a będziesz mógł powiedzieć sobie, na jakim jesteś poziomie. Znajduje na to odpowiedź To było coś więcej niż wyzwanie dla tysięcy użytkowników w sieciach społecznościowych.

Poszukiwanie tej myszy to ekscytująca podróż. Próba określenia szczegółów jego budowy, kształtu, rozmiaru i wymiarów jest tak skomplikowana, jak znalezienie igły w stogu siana. Ale daj spokój, nie chcemy cię już zniechęcać. Poznasz to tak, jak ostrzegaliśmy Cię, jakie to trudne Wierz lub nie, ufamy Twoim umiejętnościom, aby go rozwiązać i dotrzeć na szczyt.

wizualne wyzwanie zdjęcie

Tylko sprytne oko dostrzeże mysz w wizualnym wyzwaniu lwa: czy potrafisz to rozwiązać? (Zdjęcie: Wielki.Guru)

Odpowiedzi na wyzwania wizualne

Tak, akapit, o który pytały tysiące, a znienawidzone przez tysiące innych, którzy chcieli znaleźć odpowiedź dla siebie. Ale nie martw się, byliśmy pewni twoich umiejętności, ale sprawiliśmy, że było to trochę trudne, więc obserwuj uważnie. Mysz znajduje się w części nosa lwa, ale jest odwrócona, co widać również na poniższym zdjęciu.

Rozwiązanie wizualnego wyzwania lwa: tutaj będziesz mógł zauważyć położenie myszy.  (Zdjęcie: Wielki.Guru)
Rozwiązanie wizualnego wyzwania lwa: tutaj będziesz mógł zauważyć położenie myszy. (Zdjęcie: Wielki.Guru)

Czy podobało Ci się wizualne wyzwanie z tego tygodnia? Czy to było dla ciebie zbyt łatwe? Cóż, gratulujemy, jeśli udało Ci się sprostać wyzwaniu. A jeśli nie, zachęcamy do dalszego testowania tego typu wirusa. Chcesz zobaczyć więcej takich wyzwań? Tutaj powiemy Ci, jak to zrobić. Aby to zrobić, wystarczy kliknąć poniższy link: , i gotowy. na co czekasz?

Czym jest wyzwanie wizualne?

Visual Challenge to doskonała alternatywa rozrywkowa dla użytkowników, którzy mają wolny czas i chcą go maksymalnie wykorzystać. Polega na znalezieniu na obrazie osoby, zwierzęcia, przedmiotu lub numeru. Niektóre mają limit czasowy, a inne nie. Nazywane również wyzwaniami, quizami wizualnymi lub łamigłówkami. Oczywiście wszystkie są równie zabawne.

Jak dorastałeś?

Wyzwania wizualne zostały stworzone, aby bawić ludzi. Zyskali popularność w sieciach społecznościowych z powodu pandemii COVID-19, ponieważ wielu użytkowników, chcąc uniknąć infekcji, pozostało w domu. To tutaj widzieli wirusowe gry mózgowe jako alternatywę rozrywki. Dziś te wyzwania są wszędzie.

To może Cię zainteresować

READ  Najnowszy i najbardziej zaawansowany lotniskowiec Marynarki Wojennej USA rozpoczyna swoją pierwszą operację