19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

➤ Prawdziwy geniusz może teraz znaleźć ukrytą twarz w wizualnej układance wspinacza |  Dzisiejsze wirusowe wyzwanie |  Test logiczny |  kierunki |  wirusowe |  Meksyk

➤ Prawdziwy geniusz może teraz znaleźć ukrytą twarz w wizualnej układance wspinacza | Dzisiejsze wirusowe wyzwanie | Test logiczny | kierunki | wirusowe | Meksyk

Teraz nadszedł czas, aby przetestować swoje umiejętności z plikiem To doprowadzi Cię do granic możliwości. Kluczem będzie użycie wyobraźni. Chociaż wyzwanie wydaje się proste do rozwiązania, prawda jest taka, że ​​ilustracja przysporzyła milionom użytkowników kłopotów ze względu na wysoki poziom trudności. Wszystko, co musisz zrobić w To, co pokażemy w następnej kolejności, to odnalezienie ukrytej twarzy na obrazie alpinisty, na co masz najwyżej pięć sekund.

Ostrzegamy, że ta zagadka spowodowała więcej niż jeden „ból głowy” lub „migrenę” u użytkowników z Meksyku, Kolumbii, Peru i Stanów Zjednoczonych, więc jej poziom trudności jest więcej niż udowodniony. Jaki jest powszechny problem? Wiele z nich podkreśla iluzję optyczną stworzoną przez powtarzanie kształtów i kolorów na obrazie.

To sprawiło, że wyzwanie było czymś więcej niż szarpnięciem ze względu na swoją złożoność, więc zostałeś ostrzeżony. Co powinieneś zrobić w dzisiejszym wizualnym wyzwaniu? Cóż, nic więcej i nic mniej niż identyfikacja twarzy na ilustracji. Jednak bez zbędnych ceregieli pokażemy Ci większy obraz, abyś mógł przejrzeć go przez maksymalnie pięć sekund.

pełen obraz

Tylko geniusz może znaleźć ukrytą twarz w wizualnej układance wspinaczkowej (Zdjęcie: Bright Side)

rozwiąż zagadkę

Jeszcze nic? Czy minęło już pięć sekund? Nie martw się ani nie czuj się źle. Jest to całkowicie normalne, ponieważ te wyzwania wymagają dużo czasu na rozwiązanie. Jeśli nie należysz do wyselekcjonowanej grupy geniuszy, którym udało się ułożyć zagadkę, nie martw się, zapraszamy do obejrzenia rozwiązania i podzielenia się nim ze znajomymi.

Rozwiązanie: Zobacz, gdzie była ukryta twarz na poniższym obrazku (zdjęcie: Bright Side.Guru).
Rozwiązanie: Zobacz, gdzie była ukryta twarz na poniższym obrazku (zdjęcie: Bright Side.Guru).

Podobała Ci się wizualna łamigłówka z tego tygodnia? Gratulacje, jeśli udało Ci się podjąć wyzwanie. A jeśli nie, zachęcamy do ciągłego testowania się z tego typu wyzwaniem. Chcesz zobaczyć więcej takich wirusów? Tutaj powiemy Ci, jak to zrobić. Aby to zrobić, wystarczy kliknąć poniższy link: , i gotowy. na co czekasz? Twoja chwila jest teraz.

READ  Znajdują w wodzie kolejne ciało, które może należeć do zaginionego Meksykanina

Czym jest gra z wizualną przejażdżką?

Wizualne puzzle to świetna alternatywa rozrywkowa dla użytkowników, którzy mają wolny czas i chcą go jak najlepiej wykorzystać. Polega na znalezieniu na obrazie osoby, zwierzęcia, przedmiotu lub numeru. Niektóre mają limit czasowy, a inne nie. Nazywane również wyzwaniami wirusowymi, wyzwaniami, testami wizualnymi lub grami mózgowymi. Tak, wszystkie są śmieszne.

Pochodzenie paneli

Zagadki wizualne są tworzone w celu rozrywki ludzi. Zyskali popularność w sieciach społecznościowych z powodu pandemii COVID-19, ponieważ wielu użytkowników, chcąc uniknąć infekcji, pozostało w domu. W tym miejscu postrzegali wirusowe wyzwania jako alternatywę dla rozrywki. Dziś te wyzwania są wszędzie.

Łamigłówki i gry: czy są takie same?

Ogólnie można odróżnić zagadki logiczne od zagadek. Pierwszą z nich są gry, w których rozwiązywanie zagadek można uzyskać poprzez rozumowanie i intuicję. Jest to forma rozrywki nie oparta na wcześniejszej wiedzy, ale raczej mentalne ćwiczenie czytania między wierszami danych zawartych w opisie.

Z drugiej strony zagadki są zazwyczaj zorientowane na dzieci i są rodzajem układanych puzzli, zwykle przedstawianych w formie rymowanki. Są to proste łamigłówki, które pozwalają nauczyć się słów w zabawny sposób, ponieważ opisują one rzeczy w sposób pośredni, dzięki czemu każdy może uzyskać poprawną odpowiedź, w tym kilka wskazówek w ich sformułowaniu.

To może Cię zainteresować

Polecany film

Młody człowiek rozprzestrzenia się, wsiadając na siedzenia w autobusie, aby móc wysiąść na miejscu (wideo: TikTok/@viiicluna).
Młody człowiek rozprzestrzenia się, wsiadając na siedzenia w autobusie, aby móc wysiąść na miejscu (wideo: TikTok/@viiicluna).