2 kwietnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

➤ Jeśli potrafisz znaleźć 3 błędy w wizualnej układance, to dlatego, że jesteś zbyt bystry | Meksyk

Spójrz na wykres i spróbuj znaleźć wszystko, co jest nie tak, zanim skończy się czas. Zwiększ dzięki temu swoje zdolności sensoryczne i poznawcze wyzwanie To postawiło tysiące na linach. Czy jesteś gotowy, aby przetestować swoją świadomość? On Układanka wizualna Te, które pokażemy poniżej, są w stanie wydobyć z ciebie to, co najlepsze w ciągu kilku sekund. Wszystko, co musisz zrobić w Wyzwanie wirusowe Polega na znalezieniu trzech błędów, które ukrywa obraz, choć nie będzie to łatwe.

Zobaczmy, z czego jest zrobiony. Rozwiąż poniższą łamigłówkę wizualną i pokaż, że należysz do tej małej grupy użytkowników, którym udało się to zrobić w mniej niż 7 sekund. Tak bardzo, jak ich unikasz, twoje osobiste doświadczenia określają określony sposób patrzenia na rzeczy, więc najlepiej jest się skupić.

Wytęż mózg w tym wyzwaniu, które już zyskuje popularność w sieciach społecznościowych. Spośród wszystkich ilustracji będziesz w stanie zauważyć do trzech rzeczy, które są błędne z punktu widzenia zdrowego rozsądku, więc traktuj priorytetowo swoją wiedzę na temat odpowiedzi. Nie daj się zmylić i jak najszybciej sprawdź swój poziom świadomości.

Obraz historii wizualnej

Jeśli widzisz trzy błędy w tej wizualnej układance, to dlatego, że jesteś bardzo sprytny (zdjęcie: jasna strona).

ROZWIĄZANIE WIZUALNEJ ZAGADKI

poddałeś się? Nie martw się. Jak widać na obrazku, który mamy poniżej tego akapitu, błędy, które musiałeś znaleźć, są tam, ale tylko logicznie byłoby to skomplikowane, ale tutaj szczegółowo wyjaśniamy ich lokalizację. Oczywiście, gdy wszystko będzie jasne, rzuć wyzwanie znajomym lub rodzinie.

Rozwiązanie: Sprawdź, gdzie były trzy błędy w układance widocznej na poniższym obrazku (zdjęcie: jasna strona).

Podobała Ci się wizualna łamigłówka z tego tygodnia? Gratulujemy, jeśli sprostaliście wyzwaniu. A jeśli nie, zachęcamy do dalszego sprawdzania się w tego typu wyzwaniach. Chcesz zobaczyć więcej takich wirusów? Tutaj podpowiadamy, jak to zrobić. Aby to zrobić, wystarczy kliknąć poniższy link: Więcej wirusowych wyzwań w Depur, i gotowy. na co czekasz? Twoja chwila jest teraz.

Co to jest wizualna jazda?

Puzzle wizualne to świetna alternatywa rozrywki dla użytkowników, którzy mają wolny czas i chcą go jak najlepiej wykorzystać. Polega na odnalezieniu osoby, zwierzęcia, przedmiotu lub liczby na obrazie. Niektóre mają limit czasowy, a niektóre nie. Są one również znane jako wyzwania wirusowe, gry mózgowe, quizy wizualne lub gry mózgowe. Oczywiście wszystkie są interesujące.

Pochodzenie paneli

Puzzle wizualne są tworzone, aby bawić ludzi. Popularność w sieciach społecznościowych zyskały w związku z pandemią COVID-19, gdyż wielu użytkowników, chcąc uniknąć infekcji, pozostało w domu. W tym miejscu postrzegali wirusowe wyzwania jako alternatywę dla rozrywki. Dziś wyzwania te są wszędzie.

Puzzle i gry: czy to to samo?

Ogólnie można odróżnić łamigłówki logiczne od zagadek. Pierwsza to gry, w których rozwiązanie zagadki można osiągnąć dzięki rozumowaniu i intuicji. Jest to forma rozrywki, która nie opiera się na uprzedniej wiedzy, ale raczej umysłowym ćwiczeniu czytania między wierszami danych przedstawionych w opisie.

Z drugiej strony zagadki są zwykle skierowane do dzieci i są rodzajem zagadki ze stwierdzeniem, zwykle przedstawianej w formie rymowanej. Są to proste łamigłówki, które pozwalają uczyć się słów w zabawny sposób, ponieważ opisują rzeczy w sposób pośredni, dzięki czemu każdy może poprawnie odgadnąć odpowiedź, w tym kilka wskazówek w sformułowaniu.

Może Cię to zainteresować

Polecane filmy

Ojciec i synowie są wirusowi ze względu na ich epicką rozgrywkę (wideo: TikTok/@decruzt.23).

READ  Eksperci od długowieczności: Dlaczego żółwie prawie się starzeją według badań 100 naukowców