15 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

▷ Użyj logicznego myślenia i znajdź dwie ukryte twarze w wirusowym wyzwaniu | Meksyk

Następna Sprawdź swój poziom obserwacji, dlaczego nie poziom wyobraźni, aby wykryć cel w rekordowym czasie. Czy uwierzyłbyś, gdybyśmy ci powiedzieli, że na zdjęciu są dwie twarze? W tym celu musisz zwrócić szczególną uwagę i odłożyć na bok wszelkie rozpraszacze, aby pokazać, że masz wielką inteligencję.

Odpowiedź brzmi, wierzcie lub nie, tuż pod naszym nosem, ale musimy znaleźć rozwiązania, które nie są oczywiste i myśleć trochę nieszablonowo. I to znaczy, odpowiedź jest przed nami, ale musimy szukać niekonwencjonalnych sposobów na odnalezienie dwóch pojawiających się tam twarzy.

Trudność polega również na tym, że będziesz miał tylko 8 sekund osiągnąć sukces. Oznacza to, że przy każdej podjętej przez Ciebie próbie podamy Ci tylko ten dokładny czas. Musisz więc po prostu wyostrzyć swoje zmysły i spróbować znaleźć w tym dwie strony .

puzzle wizualne

Musisz uważnie przyjrzeć się obrazowi wirusowego wyzwania i spróbować znaleźć dwie strony. | Zdjęcie: Amerykańskie karty logiczne

Wizualna reakcja pojazdu

Prawda jest taka, że ​​chociaż bardzo niewielu z nich udało się znaleźć właściwą odpowiedź, nie trzeba było dużo myśleć, aby ją znaleźć. Cóż, podczas obserwacji dawaliśmy wskazówki. Trzeba było całkowicie obrócić obraz, żeby zobaczyć obie strony.

Musiałeś odwrócić obraz i w ten sposób zobaczysz dwie twarze, które pojawiają się na obrazie.  |  Zdjęcie: Amerykańskie karty logiczne
Musiałeś odwrócić obraz i w ten sposób zobaczysz dwie twarze, które pojawiają się na obrazie. | Zdjęcie: Amerykańskie karty logiczne

Czym jest łamigłówka wizualna?

Viral Challenge to doskonała alternatywa rozrywkowa dla użytkowników, którzy mają wolny czas i chcą go maksymalnie wykorzystać. Polega na znalezieniu na obrazie osoby, zwierzęcia, przedmiotu lub numeru. Niektóre mają limit czasowy, a inne nie. Nazywane również wyzwaniami, quizami wizualnymi, wyzwaniami wizualnymi lub łamigłówkami logicznymi.

Gdzie znaleźć więcej łamigłówek?

Zawsze warto zwrócić się do wiodących serwisów z tego typu treściami. W tym przypadku Depor był pierwszym media w kraju, który zaczął publikować wirusowe wyzwania i związane z nimi teksty o różnym stopniu trudności, aby zapewnić rozrywkę naszym odbiorcom.

Jakie są zagadki?

Wirusowe wyzwania są teraz widoczne wszędzie, ponieważ są treścią, która zastępuje nudę w naszym wolnym czasie. W ten sposób powstały wizualne wyzwania, które przez większość czasu przedstawiają obrazy, w których trzeba znaleźć błąd, znaleźć różnicę lub po prostu odpowiedzieć na pytanie.

Więcej ćwiczeń, które możesz opracować

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat Zalecamy śledzenie naszych najbardziej aktywnych sieci społecznościowych, które oferujemy poniżej.

READ  Odległe planety skaliste mogą bardzo różnić się od Ziemi